Hakkımızda

Akkaş Mali Müşavirlik Bürosu, SMMM Beyhan Akkaş tarafından kurulmuştur. Büromuz; mali müşavirlik ve muhasebe alanında Üsküdar, İstanbul’daki bürosundan İstanbul ve çevresindeki mükelleflerimize hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti ve meslek etiği üzerindeki hassasiyetimiz mükelleflerimiz tarafından sıklıkla takdir edilir. Mesleki hassasiyet ve gösterdiğimiz özen sayesinde Akkaş Mali Müşavirlik İstanbul’un en saygın mali müşavirlik bürolarından birisi haline gelmiştir.

Mesleğimizin gerektirdiği ilkeleri göz önünde bulunduran ve sorumluğunun farkında olan büromuzda, hedefler belirlenmiş ve bu hedeflerin gerçekleşmesini sağlayacak organizasyon oluşturulmuştur. Genel kabul görmüş muhasebe ve müşavirlik temel ilkeleri çerçevesinde hizmetlerimizi sürdürmekte ve mükelleflerimizin daha ileriye gitmesine katkıda bulunmaktayız. Mevzuat ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek en kaliteli hizmeti sunma gayretindeyiz.

Akkaş Mali Müşavirlik çalışanları olarak bizler, yurtiçinde ve yurtdışında şimdiki ve gelecekteki mükelleflerimizin mali sorunlarını çözmemizin veya bu sorunların hiç oluşmaması için gerekli tedbirleri almamızın varoluşumuzun gereği olduğunu biliyoruz.

Mükelleflerimizin istediği çözümlerin günlük veya geçici çözümler olmadığının farkında olup, çözümlerimizle o sorunların yeniden oluşmasına engel oluyoruz. Bu nedenlerle de mükelleflerimiz, Akkaş Mali Müşavirlik olarak yanlarında olduğumuzu, yalnızca satırları değil satır aralarını da okuduğumuzu biliyorlar.

Misyonumuz

Güvenilir ve dürüst, meslek ilkelerine bağlı, müşteri taleplerine duyarlı, gelişen teknolojiyi iyi kullanarak yüksek kalite ve standartlarda hizmet sunmak, hızlı ve doğru bilgi akışı ile yönlendirmek, iyi insan ilişkileri ve ekip ruhu ile hizmet vermektir.

Vizyonumuz

Başarı bugünden yarını anlamak ve yarına hazırlık yapmakla başlar. Akkaş Mali Müşavirlik olarak bizim de yaptığımız veya yapmaya çalıştığımız budur. Biz Akkaş Mali Müşavirlik olarak, mükelleflerimizin sorunlarını ve bu sorunlarına çözüm beklediklerini biliyor ve buna göre bugünden sorunların oluşmasını önlüyor veya bu sorunlara çözümler bulup onları uygulamaya başlıyoruz.

Kurucumuz

Beyhan Akkaş

Akkaş Mali Müşavirlik Bürosu'nun kurucusu Beyhan Akkaş, 1979 yılında Niğde ili Ulukışla ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğretimini İstanbul’da tamamladı. Niğde Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu'ndan başarıyla mezun oldu. Daha sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Okan Üniversitesi'nde Denetim ve Muhasebe bölümü üzerine Yüksek Lisansını tamamladı.